Kurs sznurki & szpagaty

219,00 

Opis

To innowacyjny program, składający się z pięciu treningów, które tworzą kompleksowy zestaw ćwiczeń poprawiających mobilność bioder i rozciągnięcie do szpagatu.

W każdym odcinku znajdziecie krótką rozgrzewkę, aktywację brzucha, bioder, pośladków oraz ćwiczenia specjalistyczne ukierunkowane na odpowiednie grupy mięśniowe. 
Kurs stworzyłam dla wszystkich – niezależnie od  wieku czy poziomu zaawansowania. Możesz być osobą początkującą, jak również średniozaawansowaną. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Kurs znacząco wpłynie na zwiększenie Twoich dotychczasowych zakresów, ale nie wiem dokładnie kiedy usiądziesz w szpagacie czy sznurku. Przygotowania do wykonania szpagatu mogą zająć od kilu tygodni  do kilku miesięcy i mają na to wpływ różne czynniki: predyspozycje genetyczne, wiek, przebyte kontuzje, systematyczność treningów czy prawidłowa technika wykonywanych ćwiczeń.

Jeśli będziesz ćwiczyć ze mną regularnie, a przy tym nie zapomnisz o regeneracji  gwarantuję, że upragniony cel, będzie „w zasięgu ręki” Zanim przystąpisz do treningu, upewnij się, że Twój obecny stan zdrowia pozwala Ci na wykonywanie tych ćwiczeń.

Co będzie Ci potrzebne do ćwiczeń?

  • mata
  • pasek
  • minimum trzy kostki (możesz je spokojnie zastąpić książkami z twardą okładką)
  • dysk ( możesz go zastąpić małym ręczniczkiem)

Dostęp do kursu otrzymujesz na 6 miesięcy, z późniejszą  możliwością przedłużenia. Wystarczy, że utworzysz konto na mojej stronie i po zalogowaniu będziesz  mógł/ mogła skorzystać ze wszystkich  treningów. Po zakupie dodaję Cię również do grupy na facebooku. Tam publikuję dodatkowe materiały, odpowiadam na Twoje pytania i wątpliwości , a także dzielę się kolejnymi nowościami. 

Zapraszam do świata szpagatów!
Do zobaczenia na macie